تعمیر موبایل در محل


تعمیر موبایل در محل

امروزه با توجه به همراه داشتن همیشگی گوشی های موبایل ممکن است هر لحظه گوشی موبایل از دست شما به زمین بیفتد و یا در اثر اتفاقات ناگوار دیگر آسیب ببیند. قطعا در چنین شرایطی دغدغه همه افراد پیدا کردن یک مرکز تعمیرات موبایل مطمئن و پس از آن رساندن گوشی , پیگیری و تحویل آن از تعمیرکار می باشد.

تعمیر موبایل در محل

در کلان شهر ها علاوه بر هزینه تعمیر موبایل , گرفتن مرخصی و یا ضرر و زیان ناشی از ترک محل کار,هزینه رفت آمد و ترافیک مسیرها باعث آزردگی شما می شود .
بنابراین وجود یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل با امکان تعمیر موبایل در محل بسیار ضروری می باشد و به همین منظور آوافیکس راه اندازی شد .
آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعمیر موبایل خود را به آوافیکس بسپارید .
در حال حاضر آوافیکس متشکل از واحد های تخصصی تعمیر موبایل آیفون,تعمیر موبایل سامسونگ,تعمیر موبایل هواوی,تعمیر موبایل سونی,تعمیر موبایل ال جی و تعمیر موبایل اچ تی سی می باشد.
تکنسین های تمامی واحدها ضمن گذراندن دوره های آموزشی تخصصی جهت تعمیر موبایل در محل , از تجربه بالا برخوردار می باشند و به همین دلیل هنگام تعمیر موبایل شما به سایر قطعات آسیب نمی رسد .
همچنین آوافیکس با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته جهت تعمیر موبایل  در محل بهترین شرایط را جهت افزایش کیفیت فراهم کرده است و به دلیل استفاده از قطعات اصلی به شما ضمانت و مهلت تست می دهد که این موضوع در فاکتور ارائه شده نیز قید می گردد .
بنابراین شما می توانید با آوافیکس لذت تعمیرات موبایل در حضور خودتان را بچشید و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین آوافیکس به محل شما رایگان می باشد .

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page